Czy komornicy to źli ludzie?

 

Bez serca. Robot. Potwór. To tylko część przymiotników z jakimi może spotkać się komornik. Ursynów, Mokotów, a nawet inne miasta niż Warszawa – nie ma wyjątków. Na takie epitety narażeni są lexland.com.pl/gdy-potrzebny-ci-komornik-ursynow-ma-swietna-kancelarie oraz inni komornicy. Jednocześnie w tym artykule zastanowię się czy aby na pewno komornicy są złymi ludźmi, ponieważ według mnie jest to całkowicie błędne przekonanie.
Przede wszystkim trzeba nauczyć się odróżniać pracę od życia prywatnego. Praca komorników w Ursynowie często polega na egzekwowaniu należności finansowych. Obserwując komorników z Ursynowa można dojść do wniosku, że są oni pozbawieni serca. Jednak jest to niezbędne, żeby wykonywali oni swoje obowiązki. Gdyby rozczulali się oni nad każdą sytuacją, to nie byliby w stanie wykonywać swojej pracy.

 

1111(25)

 

Potraktuj komornika z Ursynowa tak jak każdy inny zawód. Musi on po prostu wykonywać swoje obowiązki. Tak samo jak Ty w swojej pracy. I wbrew pozorom to jest bardzo potrzebna praca. W niektórych przypadkach to wizja komornika właśnie motywuje ludzi do zapłacenia należności.
Dlatego właśnie pamiętajmy, że komornicy nie są złymi ludźmi. Oni po prostu wykonują swoją pracę.